Templar tolerance muslimů

For my Czech users

Jedná se o velmi vyprávět příběh z vynikající knihy – Islám válku proti Crusaders – ve kterém se příběh středověkého muslimského spisovatele je odkazoval se na Usámu Shaizar. On jednou navštívil Jeruzalém. A on šel do mešity Al-Aqsa, aby se modlil. No, to býval mešity – a je dnes samozřejmě – ale v křižáckého období se stalo sídlo templářů. To bylo známé jako Šalamounův chrám a podstoupil některé zásadní změny v té době – v neposlední řadě zdiva z minibar.

Usama popsal templáři jako “kamarádů”, a nezdá se, že žádný problém s ním objevovat v roce, aby se modlil. Ale jak si klekl k Mekce, Frankish návštěvník – kdo nebyl Templar – letěl do vzteku a udělal z něj obličej, v čem on viděl jako křesťanský směr. Templáři se výjimkou z tohoto hrubé zacházení svého hosta a byl rozzlobený na Frank – ale jakmile se otočil zády, udělal to znovu!

Templáři slovně napadl Frank a omlouvat se Usámu, vysvětlili “, že je cizinec, který se právě vrátil ze své vlasti na severu a on nikdy neviděl nikoho modlit směrem jiným směrem než na východ.”

%d bloggers like this: